Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Start
images/1_p.jpg

Wydarzenia

Trójka Wspaniałych… na Leśnej Sobocie

Szczecin 18.03.2023

Postanowiliśmy wykorzystać pięknie zapowiadającą się na weekend pogodę i udaliśmy się na rajd po Puszczy Bukowej w ramach Leśnej Soboty. Wyruszyliśmy z przystanku MZK Podjuchy Dworzec i szlakiem czarnym następnie żółtym dotarliśmy do polanki Psie Pole.

BAL KARNAWAŁOWY KL.0-III

Tuż przed feriami najmłodsi uczniowie naszej szkoły bawili się podczas balu karnawałowego. Dzieci przyszły w pięknych strojach, tańczyły w rytmie znanych przebojów oraz wzięły udział w wielu zabawach.

Rok Romantyzmu Polskiego

17 listopada 2021 roku Sejm Rzeczpospolitej Polskiej przyjął uchwałę ustanawiającą rok 2022 Rokiem Romantyzmu Polskiego. 

W Październiku w naszej szkole odbył się szkolny konkurs recytatorski zorganizowany przez nauczycielki języka polskiego: panie Annę Graf, Katarzynę Pawlik i Honoratę Zarembę, którego celem było przybliżenie młodym ludziom twórczości geniuszy polskiego romantyzmu. 

Konkurs wiedzy o zdrowiu dla klas 1-3

Dnia 10 stycznia  2023 r. w naszej szkole odbył się „Szkolny Konkurs Wiedzy  o Zdrowiu”. Do konkursu przystąpiły drużyny z poszczególnych  klas I - III. Konkurs składał się z pytań testowych, zagadek i zadań otwartych.

Dzień zwyczajów bożonarodzeniowych

W ostatnim dniu przed świąteczną przerwą uczniowie klas I-III wzięli udział w zabawach związanych z Bożym Narodzeniem. Wędrowali oni z sali do sali, które dzięki pomocy rodziców zamieniły się w pracownie artystyczne.

Szkolny teatrzyk

Uczniowie klas 2a i 2b przygotowali przedstawienia, które zaprezentowali młodszym kolegom i koleżankom a w godzinach popołudniowych rodzicom. Pod koniec listopada dzieci z klasy 2a zaprezentowały piękne wiersze i piosenki o tematyce jesiennej.

Dzielimy się dobrem…

Szczecin 20.12.2022

Na zakończenie zbiórki, którą ogłosiło Szkolne Koło Wolontariatu, udaliśmy się do podopiecznych Czereśniowego Domu Dziecka w Szczecinie, by przekazać zebrane dary i prezenty. Radość opiekunów i podopiecznych była ogromna, a nas mocno za serce ścisnęły  historie przebywających tam osób…

Spotkanie tandemowe w Ueckermünde

Ueckermünde,15.12.2022

Od kilku już lat uczniowie naszej szkoły uczestniczą w projekcie Interreg „Nauczanie języka sąsiada od przedszkola do zakończenia edukacji - wspólnie żyć i uczyć się w Euroregionie Pomerania.” W ramach tego projektu klasa 8a wzięła udział w kolejnym spotkaniu par tandemowych. Tym razem zostaliśmy zaproszenie do naszej partnerskiej szkoły w  Ueckermünde. 

Centrum Nauki „Filary”

Uczniowie klas I, II i III odwiedzili Stargardzkie Centrum Nauki „Filary”. To miejsce, gdzie każdy może obcować z nauką w sposób przystępny, interesujący i praktyczny. Przekonali się o tym nasi uczniowie, którzy na każdym z czterech poziomów, gdzie znajdowały się wystawy mogli bez ograniczeń bawić się i eksperymentować.

Skoczne Mikołajki klas 8

Po czasie ograniczeń, wynikających z pandemii, tegoroczne Mikołajki postanowiliśmy zorganizować w Parku Trampolin.

Dyskoteka andrzejkowa klas trzecich

Uczniowie klas 3a i 3b bawili się wspólnie podczas andrzejkowej dyskoteki. W piątkowe popołudnie dzieci spotkały się, aby spędzić czas na wróżbach, tańcach i słodkim poczęstunku.

Koncert Pieśni Patriotycznych

Z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę uczniowie klas 0-III wzięli udział w „Koncercie Pieśni Patriotycznych”.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051