Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Start
images/1_p.jpg

Wydarzenia

Rajd rowerowy…choć mało liczny, jak zawsze odjazdowy

Miedwie 12.05.2023

Ostatni rajd w takim składzie…grupa 8 śmiałków z klas ósmych wybrała się na przejażdżkę rowerową nad Jezioro Miedwie. Tym razem nie tylko pogoda dopisała, ale również stan techniczny pojazdów pozwolił na szybkie i bezpieczne pokonanie trasy.

Dzień Ziemi- dbamy o naszą Planetę

Szczecin 22.04.2023

O Ziemię należy dbać….
…niestety ludzie nie troszczą się należycie o naszą Planetę. 

Wykorzystując okazję (Światowy Dzień Ziemi) postanowiliśmy, wraz z naszymi nauczycielkami, posprzątać okolicę. Dzięki wparciu Stowarzyszenia Polites uporządkowaliśmy okolice „Oceanu” przy ul. Kołbackiej.

Klasy czwarte w Kliniskach

14 kwietnia klasy czwarte udały się na wycieczkę do Ośrodka Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Kliniskach. W tym miejscu lekcje przyrody są prowadzone zgodnie z hasłem "poznać, przeżyć, zrozumieć", co umożliwia zdobycie wiedzy na temat różnych ekosystemów i leśnictwa.

TURNIEJ WIELKANOCNY DLA kl. I-III

Tuż przed wiosenną, świąteczną przerwą uczniowie klas I-III wzięli udział w turnieju wielkanocnym przygotowanym przez wychowawczynie klas pierwszych. Dzieci w radosnych nastrojach wykonywały zadania sportowe np. przenoszenie plastikowych jajeczek nad głowami lub z jednego koszyczka do drugiego.

POWITANIE WIOSNY

W dniu 21 marca uczniowie klas  I-III spędzili aktywnie czas na świeżym powietrzu. Klasy drugie i trzecie bawiły się na terenie straży pożarnej w Śmierdnicy a klasy pierwsze w „Zielonej Przystani”, w Jezierzycach.

Wiosna, Wiosna…czy to TY?

Szczecin 21.03.2023

W tym roku wiosna każe na siebie długo czekać, więc 21 marca opuściliśmy szkolne ławki i zorganizowaliśmy „rajd w poszukiwaniu wiosny”. Uczniowie klas 4-6 ruszyli na spacer, który zakończył się na placu rekreacyjnym przy ul. Klonowej.

Trójka Wspaniałych… na Leśnej Sobocie

Szczecin 18.03.2023

Postanowiliśmy wykorzystać pięknie zapowiadającą się na weekend pogodę i udaliśmy się na rajd po Puszczy Bukowej w ramach Leśnej Soboty. Wyruszyliśmy z przystanku MZK Podjuchy Dworzec i szlakiem czarnym następnie żółtym dotarliśmy do polanki Psie Pole.

BAL KARNAWAŁOWY KL.0-III

Tuż przed feriami najmłodsi uczniowie naszej szkoły bawili się podczas balu karnawałowego. Dzieci przyszły w pięknych strojach, tańczyły w rytmie znanych przebojów oraz wzięły udział w wielu zabawach.

Rok Romantyzmu Polskiego

17 listopada 2021 roku Sejm Rzeczpospolitej Polskiej przyjął uchwałę ustanawiającą rok 2022 Rokiem Romantyzmu Polskiego. 

W Październiku w naszej szkole odbył się szkolny konkurs recytatorski zorganizowany przez nauczycielki języka polskiego: panie Annę Graf, Katarzynę Pawlik i Honoratę Zarembę, którego celem było przybliżenie młodym ludziom twórczości geniuszy polskiego romantyzmu. 

Konkurs wiedzy o zdrowiu dla klas 1-3

Dnia 10 stycznia  2023 r. w naszej szkole odbył się „Szkolny Konkurs Wiedzy  o Zdrowiu”. Do konkursu przystąpiły drużyny z poszczególnych  klas I - III. Konkurs składał się z pytań testowych, zagadek i zadań otwartych.

Dzień zwyczajów bożonarodzeniowych

W ostatnim dniu przed świąteczną przerwą uczniowie klas I-III wzięli udział w zabawach związanych z Bożym Narodzeniem. Wędrowali oni z sali do sali, które dzięki pomocy rodziców zamieniły się w pracownie artystyczne.

Szkolny teatrzyk

Uczniowie klas 2a i 2b przygotowali przedstawienia, które zaprezentowali młodszym kolegom i koleżankom a w godzinach popołudniowych rodzicom. Pod koniec listopada dzieci z klasy 2a zaprezentowały piękne wiersze i piosenki o tematyce jesiennej.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051