Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Start
images/1_p.jpg

Wydarzenia

Marsz z okazji Święta Niepodległości

Osiedlowy Marsz Niepodległości kolejny raz zgromadził mieszkańców naszego osiedla oraz uczniów naszej szkoły. Uczestnicy marszu przemaszerowali ulicami naszego osiedla, wyrażając przywiązanie do tradycji i dumę z historii naszego kraju. 

SADZIMY KROKUSY

Uczniowie klas 1-3 posadzili cebulki krokusów i innych kwiatów na terenie naszej szkoły. Robili to bardzo chętnie,  z wielkim zaangażowaniem.

Święto Edukacji Narodowej

Z okazji Święta Edukacji Narodowej uczniowie naszej szkoły przygotowali podziękowania i życzenia  dla nauczycieli i pracowników w formie kartek i kwiatowych bukiecików. W imieniu społeczności uczniowskiej:

Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Szkoły 

składamy najserdeczniejsze życzenia!

Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumienie, 

każdy uśmiech i dobre słowo.

Dziękujemy za trud włożony w naszą edukację i wychowanie. 

Niech każdy dzień będzie dla Was źródłem satysfakcji i spełnienia.

Szczecin 14.10.2023

Dzień Dobroczynności

W ramach akcji Tydzień Dobroczynności uczniowie zorganizowali zbiórkę na rehabilitację Fabiana, rozprowadzając kalendarzyki z pomocami naukowymi. Zebrane środki w wysokości 213,72 zł przekazano Fundacji na rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty”.

Nauka przechodzenia przez jezdnię

Uczniowie klasy 1a i 1b uczyli się, jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię. Pomogła nam w tym pani policjantka, która przeprowadziła z dziećmi rozmowę o właściwym zachowaniu podczas drogi do oraz ze szkoły.

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko” (ks. Jan Twardowski)

Chcąc zapalić znicze i  wspomnieć byłych mieszkańców naszych dzielnic, jak co roku uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycielek, posprzątali stary cmentarz w Jezierzycach. Prace były utrudnione, ponieważ wiatr połamał drzewa.

Międzynarodowy Dzień Bez Przemocy

2 października w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Bez Przemocy. Z tej okazji uczniowie promowali ideę tolerancji i życia bez przemocy, przygotowali też plakaty, redagowali hasła.

Spotkanie z autorką książki

29 września obchodziliśmy „Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania”. Święto to zostało ustanowione w 2001 roku z inicjatywy Polskiej Izby Książki. W tym dniu dzieci z oddziałów przedszkolnych naszej szkoły odwiedziła autorka książek dla dzieci - p. Kamila Bondarowicz.

Jesienna Sobota

Jesień przyszła do klas czwartych w sobotę 30.09.br. Uczniowie spotkali się z nią na placu zabaw przy ulicy Klonowej. Pod opieką wychowawczyń i Pani pedagog, we wspaniałej słoneczno-jesiennej scenerii, odbyły się zabawy i konkursy.

Sprzątanie Świata

Idea sprzątania świata od wielu lat jest bliska naszym uczniom. Każdego roku, a więc i w tym, około 40 uczniów brało udział w tym przedsięwzięciu. Sprzątasz swoje miejsce na Ziemi- sprzątasz cały świat.

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki był obchodzony również w naszej szkole. Najbardziej cieszyli się uczniowie klas młodszych, ponieważ mogli wykazać się swoimi zdolnościami plastycznymi i kreatywnością.

Święto pieczonego ziemniaka

Jesień powitała nas piękną, słoneczną pogodą. Uczniowie klas 1-3 oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz z rodzicami spędzili bardzo miłe popołudnie podczas "Święta pieczonego ziemniaka".

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051