Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Start
images/1_p.jpg

Wydarzenia

Dzień zwyczajów bożonarodzeniowych

W ostatnim dniu przed świąteczną przerwą uczniowie klas I-III wzięli udział w zabawach związanych z Bożym Narodzeniem. Wędrowali oni z sali do sali, które dzięki pomocy rodziców zamieniły się w pracownie artystyczne.

Szkolny teatrzyk

Uczniowie klas 2a i 2b przygotowali przedstawienia, które zaprezentowali młodszym kolegom i koleżankom a w godzinach popołudniowych rodzicom. Pod koniec listopada dzieci z klasy 2a zaprezentowały piękne wiersze i piosenki o tematyce jesiennej.

Dzielimy się dobrem…

Szczecin 20.12.2022

Na zakończenie zbiórki, którą ogłosiło Szkolne Koło Wolontariatu, udaliśmy się do podopiecznych Czereśniowego Domu Dziecka w Szczecinie, by przekazać zebrane dary i prezenty. Radość opiekunów i podopiecznych była ogromna, a nas mocno za serce ścisnęły  historie przebywających tam osób…

Spotkanie tandemowe w Ueckermünde

Ueckermünde,15.12.2022

Od kilku już lat uczniowie naszej szkoły uczestniczą w projekcie Interreg „Nauczanie języka sąsiada od przedszkola do zakończenia edukacji - wspólnie żyć i uczyć się w Euroregionie Pomerania.” W ramach tego projektu klasa 8a wzięła udział w kolejnym spotkaniu par tandemowych. Tym razem zostaliśmy zaproszenie do naszej partnerskiej szkoły w  Ueckermünde. 

Centrum Nauki „Filary”

Uczniowie klas I, II i III odwiedzili Stargardzkie Centrum Nauki „Filary”. To miejsce, gdzie każdy może obcować z nauką w sposób przystępny, interesujący i praktyczny. Przekonali się o tym nasi uczniowie, którzy na każdym z czterech poziomów, gdzie znajdowały się wystawy mogli bez ograniczeń bawić się i eksperymentować.

Skoczne Mikołajki klas 8

Po czasie ograniczeń, wynikających z pandemii, tegoroczne Mikołajki postanowiliśmy zorganizować w Parku Trampolin.

Dyskoteka andrzejkowa klas trzecich

Uczniowie klas 3a i 3b bawili się wspólnie podczas andrzejkowej dyskoteki. W piątkowe popołudnie dzieci spotkały się, aby spędzić czas na wróżbach, tańcach i słodkim poczęstunku.

Koncert Pieśni Patriotycznych

Z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę uczniowie klas 0-III wzięli udział w „Koncercie Pieśni Patriotycznych”.

Marsz Niepodległości

Tradycją stało się, że mieszkańcy naszego osiedla i uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 28 uczestniczą w osiedlowym marszu z okazji Święta Niepodległości. Jest to wydarzenie nie tylko upamiętniające historię, ale także łączące pokolenia. 

Sprzątanie cmentarza w Jezierzycach

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pracach porządkowych na cmentarzu przy ul. Topolowej.  Miejsce to choć zapomniane, warto odwiedzić przy okazji nadchodzącego Święta Zmarłych.

Narodowe Święto Niepodległości

W dniu 10 listopada uczniowie uczestniczyli w uroczystej Akademii upamiętniającej odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku. 

ŚWIATOWY DZIEŃ DRZEWA

W dniu 10 października grupa przedszkolna posadziła drzewa w pobliskim lesie. W ten sposób rozpoczęła obchody Światowego Dnia Drzewa. Przez cały tydzień uczniowie naszej szkoły poznawali budowę oraz poszczególne gatunki drzew. Mogli obliczyć wiek drzewa oraz poznać ich znaczenie w przyrodzie.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051