Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Start
images/1_p.jpg

Wydarzenia

Marsz z okazji rocznicy Święta Niepodległości

Kolejny raz uczniowie nasze szkoły uczestniczyli w marszu zorganizowanym przez Radę Osiedla z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Tradycyjnie mieszkańcy naszych osiedli, w tym uczniowie, zebrali się w umówionym punkcie i przeszli ulicami Płoni i Śmierdnicy, by dotrzeć na niedawno oddany do użytku Kwadrat Spotkań.

Wielkie sadzenie cebulek

W ostatni poniedziałek (8.11.), w naszej szkole, odbyło się wielkie sadzenie cebulek. Uczniowie z klasy 4b, pod czujnym okiem wychowawczyni, p. Julii Szypy, posadzili ponad sto cebulek krokusów, ale również tulipanów i hiacyntów.

Wycieczka 4a i 4b do Zielonej Przystani

30 września klasy 4a i 4b, pod opieką wychowawczyń, p. Iwony Surmacz- Subzdy, Julii Szypy oraz p. Beaty Pych, wybrały się na wycieczkę integracyjną do ZIelonej Przystani nad Płonią w Jezierzycach.

SADZIMY KROKUSY

Uczniowie klas I-III w październiku sadzili na terenie szkoły krokusy. Dzieci były bardzo zaangażowane, z przyjemnością kopały dołki i sadziły cebulki tych pięknych kwiatków.

ZDROWE ODŻYWIANIE

Zdrowie jest bezcenne - wiemy o tym wszyscy. Możemy o nie dbać właściwie się odżywiając. Jesienią, w klasach młodszych temat ten pojawiał się bardzo często podczas zajęć.

AKTYWNY DZIEŃ W „ZIELONEJ PRZYSTANI”

Uczniowie klasy 1a i 1b wybrali się do „Zielonej Przystani” w Jezierzycach. Spędzili tam aktywnie czas na zabawie, na świeżym powietrzu.

NAUKA PRZECHODZENIA PRZEZ JEZDNIĘ

We wrześniu uczniów klas pierwszych odwiedzili pracownicy Straży Miejskiej. Panie rozmawiały z dziećmi na temat zasad bezpieczeństwa w drodze do szkoły oraz do domu. Dzieci uczyły się przechodzenia po pasach w pobliżu szkoły.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 kl. I-III

Rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. W salach lekcyjnych odbyły się spotkania wychowawców z uczniami. Dzieci z uśmiechem na twarzach powróciły po wakacjach. Cieszyły się ze spotkania z kolegami i koleżankami.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 klas I-III

W tym roku szkolnym ze względu na pandemię nie było uroczystego zakończenia roku szkolnego. Odbyły się natomiast spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych. Uczniowie otrzymali świadectwa szkolne oraz pamiątkowe książki.

SESJA WIOSENNA 2021 KONKURS OLIMPUS - JĘZYK ANGIELSKI

W tegorocznej sesji wiosennej konkursu z języka angielskiego Olimpus wzięło udział 12 uczniów z naszej szkoły z klas 6- 8.

II Wojewódzka Olimpiada Matematyczno-Przyrodnicza z Elementami Informatyki

W sobotę, 13 marca uczniowie naszej szkoły w składzie Lena Putkiewicz, Anna Zawadzka, Mateusz Bernacki i Piotr Wołoszyn wzięli udział w II Wojewódzkiej Olimpiadzie Matematyczno-Przyrodniczej z Elementami Informatyki o Puchar Dyrektora IX LO w Szczecinie.

KURATORYJNY KONKURS BIOLOGICZNY DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe to jedne z najbardziej prestiżowych sprawdzianów wiedzy, w jakich mogą startować uczniowie szkół podstawowych. Udział w nich wymaga od ucznia zaangażowania i wielu godzin pracy.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051