Wydarzenia

W dniu 21 czerwca, w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Pani Dyrektor podsumowała miniony rok szkolny, a pani pedagog przypomniała zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać podczas letniego wypoczynku. Uczniowie klas 1-3 zaprezentowali swoje umiejętności: zaśpiewali piosenki, zatańczyli i zagrali na flażolecie.

Dzieci, które brały udział w konkursach oraz miały 100% frekwencję zostały nagrodzone. Po apelu uczniowie i rodzice udali się do sal lekcyjnych, gdzie wychowawcy wręczyli dzieciom świadectwa oraz książki. Wszystkim życzymy słonecznych, pełnych wrażeń i bezpiecznych wakacji!

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051