Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Start
images/1_p.jpg

C:\Users\wojciech.krycki\Desktop\Logo zestawienia HQ\FE(PR)-RP-PZ-UE(EFS)\FE(PR)-PZ-UE(EFS) HQ BT.png 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Nr projektu RPZP.08.03.00-32-K049/18.

Działanie 8.3 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie ogólne oraz uczniów uczestniczących w kształceniu podstawowym, gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym w ramach Strategii ZIT dla Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego.

 

Informujemy,  że od 1 września 2019r. w naszej szkole rozpocznie się zajęcia realizowane w ramach projektu „Akademia Kompetencji – doskonalenie kluczowych kompetencji uczniów szczecińskich szkół”.

Beneficjentem projektu jest Gmina Miasto Szczecin.

 

Projekt skierowany jest do uczniów, którzy w roku szkolnym 2019/2020 rozpoczną naukę:

- w klasach V i VI SP (będą oni uczestniczyli w projekcie przez 3 lata: 2019/2020, 2020/2021,2021/2022)

- w klasach VII SP  (będą oni uczestniczyli w projekcie przez 2 lata: 2019/2020, 2020/2021)

W ramach projektu uczniowie będą mogli uczestniczyć w zajęciach z matematyki, biologii, chemii oraz laboratoriach informatycznych i zajęciach z doradztwa edukacyjno zawodowego.

 

Rekrutacja chętnych uczniów odbędzie się w dniach od 1 czerwca do 21 czerwca 2019 r.

Szczegółowe informacje oraz karty zgłoszeniowe do projektu dostępne będą na stronie internetowej szkoły w najbliższych dniach.

 

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w projekcie.

REGULAMIN UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

Zał. nr 1 Harmonogram zajęć

Zał. nr 2 Formularz zakresu danych osobowych ucznia

Zał. nr 2a Formularz zakresu danych osobowych nauczyciela

Zał. nr 3 Dane osobowe - Oświadczenie uczestnika projektu - ucznia

Zał. nr 3a Dane osobowe - Oświadczenie uczestnika projektu - nauczyciela

Zał. nr 4 Deklaracja uczestnictwa ucznia w projekcie

Zał. nr 4a Deklaracja uczestnictwa nauczyciela w projekcie

Zał. nr 5 Oświadczenie o rezygnacji z uczestnictwa w projekcie

 

Wydarzenia

Sukces w konkursie przyrodniczym

27 listopada odbyła się jubileuszowa 25 edycja Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego "Czy znam Szczeciński Park Krajobrazowy Puszcza Bukowa?".

Nie taki strach straszny

Pierwsza dyskoteka w tym roku szkolnym odbyła się 30 października. Zorganizował ją samorząd uczniowski, który zadbał o „upiorną” atmosferę, bo zabawie przyświecała tematyka  z horrorów.

Poetycki koncert…czyli lekcja języka polskiego inaczej

Klasa 6b  w ramach lekcji o obyczajach panujących w Soplicowie  nauczyła się na pamięć  fragmentu ,,Pana Tadeusza”, a dokładnie Koncertu Wojskiego. I chociaż to jest dość długi fragment, 6b kolejny raz udowodniła, że można naprawdę ciekawie recytować.

Koncert Pieśni Patriotycznych

Rocznica Odzyskania Niepodległości to bardzo ważne święto narodowe dla Polaków. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczcili pamięć o tych, którzy walczyli za wolność naszego kraju wykonując piękne pieśni patriotyczne.

Z wizytą w teatrze…

Uczniowie klas 0-III wybrali się do Teatru Lalek „Pleciuga” na przedstawienie pt. „Księżniczki i ziarnko grochu”. Była to barwna opowieść o poszukiwaniu prawdziwych wartości, zagrana przepięknymi lalkami.

Warsztaty z profesorem Jarosławem Gajewskim

8 listopada 2019r. w ramach  24.edycji Jesiennego Turnieju Recytatorskiego Romantycznie 2019 w Szczecin Dąbiu- jednego z najważniejszych turniejów dla recytatorów w Polsce, Szkolny Teatr Zmowa ku Płoni wziął udział w warsztatach z wybitnym profesorem Jarosławem Gajewskim, który zdradził naszym młodym aktorom cenne tajniki pięknej i prawidłowej  recytacji tekstu. 

Spotkanie z aktorem

21 października 2019r. mieliśmy przyjemność spotkać się z aktorem szczecińskiego Teatru Polskiego - z panem Sławomirem Kołakowskim, który w niezwykle ciekawy i barwny sposób opowiedział nam o swojej pracy w teatrze.

WYBORY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

1 października uczniowie wzięli udział w wyborach do Samorządu Szkolnego. Nad ich przebiegiem czuwała komisja wyborcza. Najwięcej głosów uzyskał Oliwier Jastrzębski, który będzie pełnił funkcję przewodniczącego SU.

Z WIZYTĄ NA OLIMPIE

Członkowie koła historycznego „ODKRYWCY HISTORII” przywdziali kostiumy i  wcielili się w role bogów greckich. Jako zacni goście zebrani na Olimpie uczestniczyli w uczcie wydanej na ich cześć. Nie mogło zabraknąć boskich specjałów – nektaru i ambrozji. 

WYCIECZKA DO KIDS ARENY kl. 0-III

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wybrali się do Kids Areny. W obiekcie tym dzieci mogły pobawić się w ogromnych salach wyposażonych w dmuchańce, klocki, hulajnogi czy basen z piłkami. Uczniowie wzięli też udział w warsztatach.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sekretariat@sp28.szczecin.pl