W tym roku nasz Szkolny Teatr ,,Zmowa ku Płoni” postanowił znowu wziąć udział w Archidiecezjalnym Przeglądzie Teatralnym (w tamtym roku zajęliśmy I miejsce:) Konkurs ten od wielu lat odbywa się w Szkole Podstawowej nr 74 w Szczecinie.

Na deskach Szkolnego Teatru Zmowa ku Płoni w Szkole Podstawowej dn.05.02.2020 r. odbyła się premiera sztuki „Oskar i pani Róża”. Spektakl jest pełną nadziei opowieścią o wartości życia, miłości, odwadze, sile wyobraźni i zgodzie na to, co nieuniknione.

Zaraz po feriach, tj. 28lutego 2020 r. i 6 marca 2020 r. Szkolny Teatr Zmowa ku Płoni gościł u siebie mieszkańców Płoni, m.in.: Seniorów, Rodziców oraz pozostałych Gości, którzy przyjęli zaproszenie, a także Uczestników Terapii Zajęciowej.

19 grudnia 2019r. uczniowie z koła teatralnego Zmowa ku Płoni wraz z opiekunem spotkali się po raz pierwszy przy wigilijnym stole.