Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

Zaraz po feriach, tj. 28lutego 2020 r. i 6 marca 2020 r. Szkolny Teatr Zmowa ku Płoni gościł u siebie mieszkańców Płoni, m.in.: Seniorów, Rodziców oraz pozostałych Gości, którzy przyjęli zaproszenie, a także Uczestników Terapii Zajęciowej.

I tak po lekcjach, o godz. 17-tej do Szkoły Podstawowej nr 28 schodziły się tłumy, aby obejrzeć Marysię i Oliwiera w spektaklu,, Oskar i pani Róża”. Z kolei oni po całym tygodniu nauki potrafili wstawić się na czas i zagrać jak nigdy dotąd Wzruszyć i zaskoczyć widza swoim poważnym podejściem do tematu, odwagą i wrażliwością…

Po spektaklu na gości czekał poczęstunek w postaci wypieków, owoców, ciepłej herbaty czy kawy.

Udało się nam kolejny raz zaskoczyć widza a także wzbudzić w nim piękne uczucia… Prawdziwe uczucia…

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051