Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

21 października 2019r. mieliśmy przyjemność spotkać się z aktorem szczecińskiego Teatru Polskiego - z panem Sławomirem Kołakowskim, który w niezwykle ciekawy i barwny sposób opowiedział nam o swojej pracy w teatrze.

Warsztaty miały charakter ogólnorozwojowy, tzn. oprócz ćwiczeń wzmacniających głos i pamięć, dowiedzieliśmy się jak prawidłowo poruszać się na scenie, a także graliśmy w małych etiudach scenicznych. Spotkanie upłynęło w niezwykle serdecznej atmosferze. Pan Sławek oczarował nas nie tylko swoim talentem, ale i dowcipem oraz łagodną powierzchownością.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sekretariat@sp28.szczecin.pl