Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

Na przełomie lutego i marca 2019 roku Szkolny Teatr Zmowa ku Płoni ze swym nowym przedstawieniem "Niegrzecznym dzieciom bywa źle" odbył "tournee" po Szczecinie.

Zaraz po premierze zagraliśmy jeszcze trzy razy w naszej szkole, następnie zostaliśmy zaproszeni do Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 25w Zdrojach, mieliśmy też przyjemność grać dla uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Płoni. Zarówno w jednej jak i drugiej placówce spotkaliśmy się z ogromnym zainteresowaniem spektaklem i przemiłą atmosferą. 

Natomiast za namową Pani Dyrektor Jolanty Małeckiej wzięliśmy udział w XVIII Archidiecezjalnym Przeglądzie Teatralnym, gdzie w kat. klas IV-VIII zajęliśmy I miejsce.

Nie ukrywając,  postanowiliśmy wykorzystać sprzyjającą passę i zgłosiliśmy swój udziałw eliminacjach miejskich w Wojewódzkich Prezentacjach Amatorskich Zespołów Teatralnych, które odbyły się w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie 23 marca 2019 r. Zmagania młodych adeptów sztuki aktorskiej oceniało jury: p. Ewa Sobczak,p. Ewa Deskur i p. Zura Pirveli. Po raz kolejny doceniono naszą pracę i miłość do teatru!   Szkolny Teatr Zmowa ku Płoni- LAUREATEM!!!

Jest to dla nas nie tylko wielkie wyróżnienie, ale także ogromny zastrzyk energii, radości i poczucia, że to co robimy ma sens.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sekretariat@sp28.szczecin.pl