Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

W repertuarze Szkolnego Koła Teatralnego Zmowa ku Płoni pojawił się nowy spektakl. 

W piątek 24.01.2019r. w naszej szkole odbyła się premiera przedstawienia Niegrzecznym dzieciom bywa źle.... Scenariusz spektaklu został napisany na podstawie poemacików ,,Wesoła Gromadka" zebranych przez Bohdana Butenkę.

Magda, Wiktoria, Łukasz i Oliwier w mistrzowskich sposób wcielili się w rolę niegrzecznych dzieci. Akcja cały czas trzymała nas w napięciu aż do samego końca. Reakcja publiczności była zaskakująca. Dzieci z uwagą i ciekawością oglądali przedstawienie, a na koniec nagrodziły aktorów gromkimi oklaskami.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sekretariat@sp28.szczecin.pl