Szkolny Klub Wolontariusza zorganizował dla szkolnej społeczności jesienny festyn. To już tradycja w naszej szkole, że w pierwszych tygodniach września, w wybraną sobotę spotykamy się by powitać jesień. W tym roku promowaliśmy zdrowe odżywianie, oparte na rodzimych owocach. W trakcie festynu odbyło się szereg konkursów, zawodów sportowych - ich uczestnicy otrzymali nagrody, natomiast wszyscy uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych informacji o walorach odżywczych polskich owoców. Dodatkowo dowiedzieli się jak robić przetwory. Mogli też je degustować- pani pedagog zadbała by kompoty, powidła, dżemy, wypieki trafiły na festynowy stół. Wszystko zostało zjedzone, można więc wnioskować, że smakowało Największą radość oprócz degustacji, sprawiły uczestnikom festynu konkursy zręcznościowe ( jedzenie jabłek bez użycia rąk i z opaską na oczach, łowienie ich za pomocą wędki, slalom) plastyczne (pieczątki z owoców) i literackie (rymowanka, wiersz). Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.