Wydarzenia

W dniu 11 czerwca mieliśmy przyjemność spotkać się z autorką książek dla dzieci - panią Kamilą Bondarowicz. Na początku pani Kamila przeczytała fragmenty swojej najnowszej książki pt. „Ignacy pod żaglami”. Opowiedziała również, jakie są najważniejsze przesłania zawarte w jej książkach oraz jak stara się zainteresować dzieci czytaniem. Następnie autorka opowiedziała nam o swojej inspiracji do pisania. Zdradziła, że uwielbia chodzić na spacery ze swoim psem, lubi kolor niebieski i chętnie czyta tomiki poezji.

Na zakończenie spotkania mieliśmy okazję zadać autorce kilka pytań, na które chętnie odpowiadała. Zdecydowanie polecamy lekturę książek tej wyjątkowej autorki oraz uczestnictwo w spotkaniach z nią, które z pewnością dostarczą wielu inspiracji i pozytywnych emocji.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051