Wydarzenia

Tuż przed świąteczną przerwą uczniowie klas 1-3 wzięli udział w warsztatach, podczas których stworzyli piękne prace plastyczno – techniczne. Dzieci zrobiły kartki z bałwankiem, reniferka z papieru, bałwanka z papierowego kubka czy zakładkę – choinkę.

Bardzo podobało im się tworzenie łańcuchów choinkowych z kolorowych pasków papieru. Poza tym dużo radości dało im samodzielne ozdabianie pierników a później ich zjedzenie. Uczniowie w jednej z sal śpiewali również kolędy i świąteczne piosenki. W zorganizowaniu tych atrakcji dla dzieci pomogli nam rodzice, którzy czuwali nad wykonaniem zadań w poszczególnych salach. Bardzo im dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie. To był dzień pełen wrażeń!

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051