Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

W dniu 21 marca uczniowie klas  I-III spędzili aktywnie czas na świeżym powietrzu. Klasy drugie i trzecie bawiły się na terenie straży pożarnej w Śmierdnicy a klasy pierwsze w „Zielonej Przystani”, w Jezierzycach.

Choć był to pochmurny dzień, to humory dzieciom dopisywały. Chętnie biegały, bawiły się na placu zabaw oraz brały udział w grach zespołowych. Na szczęście deszcz się nie rozpadał i było ognisko, na którym dzieci upiekły sobie kiełbaski, bułeczki itp. W ten sposób dzieci z klas I-III powitały upragnioną wiosnę. 

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051