Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

Tuż przed feriami najmłodsi uczniowie naszej szkoły bawili się podczas balu karnawałowego. Dzieci przyszły w pięknych strojach, tańczyły w rytmie znanych przebojów oraz wzięły udział w wielu zabawach.

Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz baniek, który zaprezentowały panie animatorki. Dodatkową atrakcją były baloniki w kształcie pieska, kwiatka itp., które dzieci otrzymały w trakcie balu. Podczas przerw uczniowie spędzili czas w swoich salach przy wspólnym poczęstunku. To był dzień pełen wrażeń!

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051