Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

W dniu 10 października grupa przedszkolna posadziła drzewa w pobliskim lesie. W ten sposób rozpoczęła obchody Światowego Dnia Drzewa. Przez cały tydzień uczniowie naszej szkoły poznawali budowę oraz poszczególne gatunki drzew. Mogli obliczyć wiek drzewa oraz poznać ich znaczenie w przyrodzie.

Dzieci uczyły się rozpoznawać i nazywać zarówno drzewa iglaste jak i liściaste. Na wystawie można było dotknąć różnego rodzaju liści, igieł, gałęzi, owoców danego gatunku oraz zapoznać się z ciekawostkami na ich temat. Każda klasa miała okazję ,,wejść” do odrysowanego na podłodze obwodu największego drzewa w Polsce. Wystawa wzbogacona została w eksponaty z drewna - rzeźby, maski, figurki przywiezione z różnych zakątków świata. Wszyscy uczniowie młodszych klas wykonali prace plastyczne, których głównym tematem były drzewa. Obchody Światowego Dnia Drzewa w naszej szkole zakończyły się degustacją Gruszy Piaskowej.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051