Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

W październiku uczniowie klas I-III oraz oddziału przedszkolnego wybrali się do Teatru Lalek „Pleciuga” na przedstawienie pt. „Calineczka”. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem obejrzały inscenizację  jednej z najbardziej znanych baśni Hansa Christiana Andersena.

Podobały im się kostiumy oraz scenografia. Historia Calineczki sprawiła, że publiczność się śmiała a czasami ich zasmucała. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i dzieci gromkimi brawami nagrodziły aktorów. Dzięki wizycie w teatrze uczniowie doskonalili umiejętność kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051