Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

W dniu 24 czerwca uczniowie naszej szkoły spotkali się ze swoimi wychowawcami na zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Dzieci otrzymały świadectwa szkolne oraz pamiątkowe książki. Laureatom konkursów wręczono dyplomy i nagrody.

Wychowawcy złożyli dzieciom wakacyjne życzenia oraz przypomnieli o zasadach bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Po ciężkiej pracy wszystkim należy się chwila wytchnienia. Życzymy więc wam słonecznych, pełnych przygód wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051