Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

Dnia 23 czerwca, dzieci z grup przedszkolnych uroczyście pożegnały przedszkole aby po wakacjach rozpocząć kolejny etap edukacji. Dla naszych najmłodszych absolwentów był to wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień zadumy i wzruszeń.

Przedszkolaki pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowały na tę okazję występy artystyczne. Były wiersze, tańce i piosenki. Przedszkolaki zaśpiewały i zarazem pokazały w języku migowym piosenkę pt.”Grzeczne słowka”, którego uczyły się przez cały rok. Grupa taneczna „Rytmix” przygotowała pokaz tańca dla przedszkolaków. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy, upominki i pamiątkowe zdjęcia. Były także życzenia ze strony p. Dyrektor oraz podziękowania dla Rodziców, nie zabrakło również łez wzruszenia.

Przedszkolaki podsumowały wspólnie spędzony czas, który pozostanie niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycieli. Skończył się bowiem okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy.

 Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni w klasie pierwszej. 

 

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051