Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

Uczniowie klas 1- 3 wzięli udział w ciekawych zajęciach przeprowadzonych przez pracowników firmy „Edu Fun” dotyczących zdrowego odżywiania. Dzieci dowiedziały się jakie składniki odżywcze zawierają poszczególne produkty, jakie „witaminy” się w nich kryją. Wspólnie tworzyły piramidę zdrowego żywienia.

Pracowały w grupach grając w „Memory” – karty zawierały witaminy i produkty, w których one się znajdują. Uczniowie wysłuchali bajki o dojrzewającym pomidorku, z pomocą zdjęć omawiali etapy jego wzrostu. Najciekawszym zadanie okazało się zrobienie własnej kanapeczki ze zdrowych produktów. Dzieci miały okazję spróbować oliwek czy humusu. Na zakończenie uczniowie w grupach, na tabletach rozwiązywali zadania podsumowujące zdobytą wiedzę.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051