Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

Andrzejki to dawna tradycja, obchodzona w nocy z 29 na 30 listopada, w wigilię świętego Andrzeja. Z tej okazji w szkole uczniowie klas 0-III wzięli udział we wróżbach, w swoich salach lekcyjnych. Dzieci samodzielnie je przygotowały i wróżyły sobie nawzajem lub zrobiły to wychowawczynie.

Każdy był ciekawy, co go czeka w przyszłości? Były wróżby online, tradycyjne oraz słodkie – w ciasteczkach lub cukierkach. Dzieci dobrze się bawiły, wróżby wywołały uśmiech na niejednej twarzy. Mamy nadzieję, że choć część z nich się spełni.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051