Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

Karnawał to czas bali dla dużych i małych. W związku z tym uczniowie klas I-III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego bawili się wspólnie podczas balu karnawałowego, który odbył się 3 lutego 2020r. Były tańce przy znanych i lubianych utworach dyskotekowych oraz wspólne układy taneczne.

Prowadzący zabawę pan Piotr przygotował pokazy świetlne oraz hologramy – postaci z bajek. Zachęcał dzieci do zabawy, puszczał z wytwornicy bańki i tańczył z uczestnikami balu. Podczas przerw uczniowie w swoich salach mieli słodki poczęstunek. Wszyscy świetnie się bawili i miło spędzili czas!!!

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051