Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

Uczniowie klas 3a i 3b wzięli udział w zajęciach przeprowadzonych przez zaproszonych do naszej szkoły gości - pracowników Państwowego Gospodarstwa Wodnego "Wody polskie".

Panie wytłumaczyły dzieciom skąd się bierze woda i gdzie się  znajduje oraz na czym polega obieg wody w przyrodzie. Uczniowie dowiedzieli się również, jakie mogą być stany skupienia wody. Dzieci chętnie włączały się do rozmowy, dzieliły się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Panie zaproponowały dzieciom zabawę oraz wykonały doświadczenie – filtr do oczyszczania wody z plastikowej butelki, kamieni, piasku oraz waty. Podsumowaniem zajęć był film edukacyjny. Spotkanie to uświadomiło uczniom, jak ważna dla świata jest woda. Trzeba o nią dbać i oszczędzać, bo bez niej życie byłoby niemożliwe.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051