Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

Uczniowie klas 0-III wybrali się do Teatru Lalek „Pleciuga” na przedstawienie pt. „Księżniczki i ziarnko grochu”. Była to barwna opowieść o poszukiwaniu prawdziwych wartości, zagrana przepięknymi lalkami.

Przedstawienie było adaptacją klasycznych, dobrze znanych dzieciom baśni Andersena – „Świniopasa” oraz „Księżniczki na ziarnku grochu”. Na zakończenie publiczność nagrodziła aktorów brawami. Teatr „Pleciuga” to miejsce do którego chętnie wracają zarówno dzieci, jak i dorośli.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sekretariat@sp28.szczecin.pl