Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

W dniu 24 września 2019r. klasa 2b udała się do Galerii "Tworzę się", aby dowiedzieć się co ciekawego dzieje się w MUZEUM PO ZMROKU. Pod taką nazwą odbyły się warsztaty, podczas których uczniowie poznali najwybitniejsze dzieła sławnych malarzy.

Niezwykłą atrakcją było poszukiwanie pereł „Dziewczyny z perłą” oraz zaginionego ucha Van Gogha. Taniec z rzeźbą Zeusa również porwał uczniów. Zabawa była udana i już czekamy na kolejną odsłonę Kreatywnego Placu Zabaw.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sekretariat@sp28.szczecin.pl