Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

Uczniowie klas I-III tuż przed świąteczną przerwą w nauce wzięli udział w Wielkanocnym Turnieju, który zorganizowały panie Małgorzata Róż oraz Aleksandra Bugajewska. Klasy rywalizowały ze sobą wykonując w grupach zadania, dzięki którym utrwalały zwyczaje i tradycje wielkanocne.

Były to np. : wybór pokarmów, które powinny znaleźć się w koszyczku ze święconką, sudoku z pisankami, obieranie jajek ugotowanych na twardo, wykreślanka – odnajdywanie haseł związanych z Wielkanocą. Poza tym uczniowie wzięli udział w konkurencjach sportowych, takich jak skoki zająca czy slalom z jajkiem na łyżce. Dzieci rywalizowały ze sobą, ale najważniejsza była dobra zabawa. Na zakończenie panie, które zorganizowały turniej złożyły wszystkim wielkanocne życzenia i poczęstowały uczniów czekoladowym jajeczkiem. 

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sekretariat@sp28.szczecin.pl