Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

W kwietniu odbył się konkurs skierowany do uczniów klas I-III, którego celem było propagowanie czytelnictwa. Wiadomo przecież, że czytanie książek przynosi wiele korzyści m.in. wzbogaca słownictwo oraz rozwija wyobraźnię.

W pierwszym etapie konkursu dzieci napisały test ze znajomości treści wybranych baśni Andersena, braci Grimm oraz Ch.Perrault. Następnie osoby, które uzyskały największą liczbę punktów rywalizowały w grupach o zwycięstwo. W każdej drużynie znaleźli się uczniowie z klas I, II i III. Konkurencje, jakie pojawiły się podczas konkursu to m.in.: wybór spośród trzech odpowiedzi tej właściwej, przyporządkowanie postaci do baśni, uporządkowanie kolejności wydarzeń w baśni „Calineczka”, odgadywanie z jakiej bajki pochodzą podane cytaty. Rywalizacja była zacięta i w rezultacie zwyciężyła drużyna, w której skład wchodzili: Adam Kupisz, Klemens Hernik, Kaja Klimek oraz Zuzia Celuch. Gratulacje!!!

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sekretariat@sp28.szczecin.pl