Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

Na początku kwietnia uczniów klas I-III odwiedzili pracownicy straży miejskiej. To kolejna wizyta tych gości w naszej szkole i rozmowy nt. zasad dobrego zachowania oraz bezpieczeństwa w domu i szkole.

Dzieci bardzo chętnie zabierały głos, podawały wiele przykładów sytuacji w jakich się znalazły. Wspólnie próbowały znaleźć takie rozwiązania, aby na pierwszym miejscu znalazło się bezpieczeństwo własne i innych osób. Takie spotkania są niezwykle cenne, ponieważ uczą najmłodszych postępowania w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu człowieka. Uświadamiają, że nawet dzieci potrafią i powinny nieść pomoc poszkodowanym a przede wszystkim właściwie się zachowywać, aby nie doprowadzać do niebezpiecznych sytuacji.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sekretariat@sp28.szczecin.pl