Wydarzenia

W dniu 21 marca 2019r. uczniowie klas I-III wybrali się do „Zielonej Przystani” w Jezierzycach, aby aktywnie spędzić czas i powitać utęsknioną wiosnę. Miejsce to urzekło dzieci, było tam bowiem wiele atrakcji uwielbianych przez najmłodszych. Uczniowie bawili się na dużym placu zabaw oraz w piaskownicy, skakali na trampolinach, wspinali się po linach. Mogli również podziwiać i pogłaskać spokojnego, białego konika.

Poza tym skorzystali z atrakcji ogrodu sensorycznego, gdzie np. wydobywali dźwięki na instrumentach tam zgromadzonych, przypominających ogromne dzwonki chromatyczne i wydobywające piękne dźwięki. Kolejną atrakcją było ognisko, na którym dzieci upiekły sobie smakołyki, bo były po zabawie bardzo głodne. W „Zielonej Przystani” dopisała nam pogoda, a przede wszystkim nie padało. Znaleźliśmy tam pierwsze oznaki wiosny – piękne krokusy i czekamy, aż ta pora roku na stałe u nas zagości!

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sekretariat@sp28.szczecin.pl