Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

Uczniowie klas 0-III tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych bawili się podczas balu karnawałowego. Jak co roku dzieci pięknie się przebrały - byli wojownicy, królewny, kotki, policjanci, misie, kowbojki, żołnierze i wiele, wiele innych postaci. Uczestnicy balu chętnie tańczyli w rytmie znanych i lubianych przebojów.

Podczas balu dzieci wzięły również udział w różnych zabawach np. taniec z gazetami, krążący przedmiot czy układy choreograficzne, które cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów. W trakcie przerw dzieci odpoczywały w swoich salach lekcyjnych, gdzie zorganizowany był słodki poczęstunek. Uśmiechy na twarzach uczestników balu są dowodem na to, że zabawa była udana!!! A teraz czas na zasłużony odpoczynek – ferie zimowe!!!

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sekretariat@sp28.szczecin.pl