Wydarzenia

W bieżącym roku szkolnym mistrzowie wiedzy o przygodach małego czarodzieja spotkali się po raz piąty. Po eliminacjach szkolnych, które odbyły się online, grupa 12 najlepszych reprezentantów szkół z województwa zachodniopomorskiego stanęła do corocznych zmagań z zakresu treści powieści o Harrym Potterze. Wszyscy wykazali się niezwykłą wiedzą, znali prawie wszystkie fakty oraz pamiętali najdrobniejsze szczegóły. Uczestnicy odpowiedzieli na około 300 przygotowanych pytań!

Naszą szkołę reprezentowali Piotr Uryga oraz Mikołaj Maciołek, który zajął 3. miejsce. Imprezę uwieńczyło uroczyste wręczenie nagród za dwie konkurencje: wiedzową oraz plastyczną. Tu naszą szkołę reprezentowała Helenka Cybulska, której również udało się zdobyć zaszczytne 3 miejsce, a jej praca znalazła się na przepięknej wystawie. Poziom wiedzy oraz talent zachodniopomorskiej młodzieży zaskoczył wszystkich. Już za rok kolejna edycja Konkursu. 

Uczniom naszej szkoły wspaniałym POTTEROMANIAKOM serdecznie gratulujemy!

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051