Wydarzenia

Z okazji pierwszego dnia wiosny klasy czwarte wraz z nauczycielkami i opiekunkami udali się na rajd po osiedlu, by poszukać oznak wiosny. Choć pogoda nie była zbyt wiosenna, udało znaleźć się kilka śladów budzącej się przyrody. Kwitnące drzewa, śpiew ptaków czy pierwsze źdźbła zieleniejącej trawy zaobserwowane po drodze, były świadectwem zbliżającej się wiosny.

Po godzinnej wędrówce cel został osiągnięty – plac przy ul. Kołbackiej, gdzie zorganizowano ognisko. W jego trakcie, uczniowie aktywnie spędzali czas, biorąc udział w różnorodnych zabawach integracyjnych i konkurencjach sportowych. Na koniec uczestnicy rajdu tradycyjnie pożegnali zimę i z miłymi wrażeniami wrócili do szkoły.

Szczecin 21.03.2024

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051