Wydarzenia

Warsztaty w Morskim Centrum Nauki to połączenie edukacji, zabawy i odkrywania fascynującego świata nauki. Podczas tych warsztatów uczniowie mieli okazję od strony praktycznej sprawdzić i wykorzystać wiedzę z różnych obszarów nauki.

W pracowni STEAM uczestnicy zostali wprowadzeni w świat kodowania i programowania przy pomocy robota Photona. Natomiast w Modelarni sprawdzali, dlaczego jedne rzeczy pływają, a inne toną oraz budowali jednostki pływające. Udział w warsztatach był dla uczniów doskonałym połączeniem edukacyjnego doświadczenia ze świetną zabawą, która pozwoliła na zgłębienie nauki w interaktywny i angażujący sposób.

Szczecin 07.03.2024

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051