Jesień powitała nas piękną, słoneczną pogodą. Uczniowie klas 1-3 oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz z rodzicami spędzili bardzo miłe popołudnie podczas "Święta pieczonego ziemniaka".

Były zabawy ruchowe np. slalom z ziemniakiem, rzut ziemniakiem do celu, zabawy z chustą Klanzy oraz zgadywanki warzywne, puzzle, ziemniaczane stemple, malowanki na twarzy i rączkach. Rodzice przygotowali pyszne potrawy z ziemniaków i innych warzyw, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Poza tym każdy mógł skosztować ziemniaka upieczonego w ognisku. Dzieci korzystały również z zabaw na szkolnym placu zabaw i cieszyły się, że mogą spędzić czas z rówieśnikami. To było bardzo udane popołudnie. Dziękujemy serdecznie rodzicom za wsparcie i przygotowanie potraw!