Wydarzenia

Szczecin 21.03.2023

W tym roku wiosna każe na siebie długo czekać, więc 21 marca opuściliśmy szkolne ławki i zorganizowaliśmy „rajd w poszukiwaniu wiosny”. Uczniowie klas 4-6 ruszyli na spacer, który zakończył się na placu rekreacyjnym przy ul. Klonowej.

Natomiast starsze klasy pomaszerowały przez las nad jeziorko przy ul. Kołbackiej. Tam było wszystko, co niezbędne: dobre towarzystwo, zabawa i … ognisko z kiełbaskami (przygotowane przez naszych rodziców). Punktem kulminacyjnym Święta Wiosny było tradycyjne spalenie Marzanny. Mile spędziliśmy wspólnie czas na świeżym powietrzu. Wracaliśmy do domu zmęczeni, ale z uśmiechami na twarzy.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051