Wydarzenia

Szczecin 18.03.2023

Postanowiliśmy wykorzystać pięknie zapowiadającą się na weekend pogodę i udaliśmy się na rajd po Puszczy Bukowej w ramach Leśnej Soboty. Wyruszyliśmy z przystanku MZK Podjuchy Dworzec i szlakiem czarnym następnie żółtym dotarliśmy do polanki Psie Pole.

Po krótkim odpoczynku, kontynuując wędrówkę żółtym szlakiem, mieliśmy okazję zobaczyć Szwedzki Kamień, a następnie obierając szlak zielony osiągnęliśmy wyznaczony cel - Siodło Zielawy. Przemierzyliśmy 6 km i choć czuliśmy zmęczenie, rozpierała nas duma, iż udało nam się pokonać tę trasę…z tego miejsca należą się serdeczne podziękowania i wyrazy uznania naszej trójce śmiałków: Nadii i Basi z kl. 7a oraz Kacprowi z kl. 4a, którzy dzielnie reprezentowali naszą szkołę. GRATULACJE!!!!

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051