Wydarzenia

17 listopada 2021 roku Sejm Rzeczpospolitej Polskiej przyjął uchwałę ustanawiającą rok 2022 Rokiem Romantyzmu Polskiego. 

W Październiku w naszej szkole odbył się szkolny konkurs recytatorski zorganizowany przez nauczycielki języka polskiego: panie Annę Graf, Katarzynę Pawlik i Honoratę Zarembę, którego celem było przybliżenie młodym ludziom twórczości geniuszy polskiego romantyzmu. 

Wszyscy uczniowie klas IV - VIII przygotowali recytacje swoich ulubionych utworów lub ich fragmentów, które zaprezentowali przed koleżankami i kolegami z klasy. Najpiękniejszych fragmentów tego wydarzenia mogą Państwo wysłuchać na stronie internetowej naszej szkoły. 

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051