Nadszedł wrzesień a wraz z nim kolejny rok szkolny… W piękny, słoneczny dzień do szkoły przybyli wypoczęci i uśmiechnięci uczniowie oraz rodzice najmłodszych dzieci.

Pani Dyrektor i Wicedyrektor powitały wszystkich serdecznie, przedstawiły grono pedagogiczne oraz przekazały najważniejsze informacje. Pani pedagog, jak zawsze przypomniała zasady bezpieczeństwa obowiązujące w drodze do szkoły oraz ze szkoły. Najbardziej zestresowani byli pierwszoklasiści, dla których starsi uczniowie przygotowali upominki. Po części oficjalnej wszyscy udali się do swoich sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami. Rozpoczęliśmy kolejny, pracowity rok szkolny. Wszystkim uczniom życzymy owocnej pracy, zapału do nauki, samych szóstek, wzajemnej życzliwości, zaufania, satysfakcji z czasu spędzonego w szkole oraz dużo radości!