Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

Nadszedł wrzesień a wraz z nim kolejny rok szkolny… W piękny, słoneczny dzień do szkoły przybyli wypoczęci i uśmiechnięci uczniowie oraz rodzice najmłodszych dzieci.

Pani Dyrektor i Wicedyrektor powitały wszystkich serdecznie, przedstawiły grono pedagogiczne oraz przekazały najważniejsze informacje. Pani pedagog, jak zawsze przypomniała zasady bezpieczeństwa obowiązujące w drodze do szkoły oraz ze szkoły. Najbardziej zestresowani byli pierwszoklasiści, dla których starsi uczniowie przygotowali upominki. Po części oficjalnej wszyscy udali się do swoich sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami. Rozpoczęliśmy kolejny, pracowity rok szkolny. Wszystkim uczniom życzymy owocnej pracy, zapału do nauki, samych szóstek, wzajemnej życzliwości, zaufania, satysfakcji z czasu spędzonego w szkole oraz dużo radości!

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051