22 czerwca 2022 r. uczniowie, którzy w tym roku szkolnym wyróżnili się w nauce otrzymali nagrody z rąk Prezydenta Miasta Szczecin, p. Piotra Krzystka. Jest to wielkie wyróżnienie dla uczniów. W zacnym gronie z naszej szkoły znalazły się uczennice klasy 8b: Lena Putkiewicz, Magdalena Drożdża i Maria Śliwińska. Gratulujemy!

O nagrodę mogą ubiegać się uczniowie, którzy posiadają w danym roku szkolnym wybitne osiągnięciaw nauce w zakresie wiedzy i umiejętności z przedmiotów objętych programem nauczania oraz z dziedzin nieprzewidzianych programem nauczania w danej szkole z wyjątkiem muzyki, plastyki i sportu, czyli za osiągnięcia w konkursach i olimpiadach przedmiotowych lub innych ogólnopolskich i iędzynarodowych konkursach, przy czym największą ilość punktów zdobywają laureaci i finaliści: konkursów i olimpiad międzynarodowych, konkursów i olimpiad organizowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz konkursów organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.