Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

Program wycieczki do Berlina miał na celu poznanie sztuki świata starożytnego i  współczesnych zwyczajów… Zwiedziliśmy zabytki starożytnej Grecji i Egiptu zaledwie 140 km od Szczecina. W muzeach podziwialiśmy sztukę i osiągnięcia artystów starożytnych. Mieliśmy możliwość skonfrontowania swojej wiedzy i wyobrażeń z realnymi dziełami starożytnych twórców. 

Po zwiedzeniu muzeów: Pergamonu i Egiptu, udaliśmy się na jarmark bożonarodzeniowy. W Berlinie jest wiele miejsc, w których odbywają się takie okolicznościowe jarmarki. Każdego roku budowane są stragany, budki, w których mieszkańcy i turyści mogą kupić upominki świąteczne, ozdoby choinkowe i zjeść typowe dla Berlina i Niemiec potrawy. Wycieczka wszystkim się podobała. Czekamy na kolejną.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051