Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

Tuż przed świąteczną przerwą uczniowie klas I-III wzięli udział w Turnieju bożonarodzeniowym przygotowanym przez panią Anetę Stawicką. Dzieci wykonywały zadania w zespołach i zdobywały punkty dla swoich klas.

Polecenia polegały m.in. na uporządkowaniu czynności związanych z przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia, odgadywaniu tytułów kolęd, lepieniu łańcuchów z papierowych pasków papieru, pakowaniu prezentu. Każda z klas próbowała dokończyć śpiewać zaprezentowaną kolędę. Celem turnieju było przybliżenie tradycji i zwyczajów związanych z Bożym Narodzeniem. Dzieci rywalizowały ze sobą, ale chodziło przede wszystkim o dobrą zabawę. Dziękujemy za zaangażowanie i miło spędzony czas!!!

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sp28@miasto.szczecin.pl
tel./fax:  091 4666051