Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

Andrzejki to znane i lubiane przez dzieci święto, kojarzone z magiczną i niezwykle nastrojową atmosferą. Wtedy to - zgodnie z tradycją - św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą znaków i wróżb podpowiada nam, co nas będzie czekać w przyszłości. 

Rodzice uczniów z klasy 5C postanowili pokazać dzieciom zwyczaje kultywowane przez naszych dziadów i pradziadów. Przebrani za wróżki i inne niezwykłe postaci przepowiadali wszystkim chętnym przyszłość z kart, szklanej kuli, magicznych serc oraz kubeczków .  Dużym powodzeniem cieszyły się ciasteczka z wróżbami. Nie mogło zabraknąć tradycyjnego lania wosku. Każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego z bogatego zestawu „magicznych obrzędów”. 

Wszyscy wspaniale się bawili, a humory dopisywały.  „W andrzejkową noc wróżby mają wielką moc” i nikt nie wie, która z przepowiedni może się sprawdzić.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sekretariat@sp28.szczecin.pl