Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

W naszej szkole odbył się festyn na powitanie jesieni pt. „Święto pieczonego ziemniaka”. Wzięli w nim udział uczniowie klas 0-III wraz z rodzicami, rodzeństwem oraz dziadkami. Dzieci wzięły udział w grach zespołowych, takich jak „Dwa ognie” oraz „Sztandary”.

Mogły też poskakać na dmuchanym zamku oraz pokonać tor przeszkód. Inną atrakcją były stempelki z ziemniaków, czy malowanie twarzy. Wszyscy chętnie zajadali pieczone ziemniaczki oraz częstowali się przygotowanymi przez rodziców potrawami z warzyw i owoców. Dziękujemy dzieciom i ich rodzinom za wsparcie w organizacji festynu oraz wspólną zabawę!!!

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sekretariat@sp28.szczecin.pl