Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

W piątek 27 września 2019 r. wielu wzruszeń dostarczył wszystkim widzom Koncert Pieśni Partyzanckich przygotowany przez uczniów naszej szkoły  pod opieką pań Marzeny Śmiech, Agnieszki Konieczki i Honoraty Zaremby z okazji 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz Dnia Polskiego Państwa Podziemnego.

Młodzi artyści  za pomocą pieśni i pięknie recytowanych wierszy przypomnieli nam tragiczne losy naszej Ojczyzny.

Ponadto zwrócili uwagę na to, że II wojna światowa jest nie tylko doświadczeniem, informacją z podręcznika do historii, ale przede wszystkim przestrogą dla przyszłych pokoleń, żeby podobne wydarzenia nigdy się nie powtórzyły.

Po koncercie pani wicedyrektor Agnieszka Szczudlińska podziękowała wszystkim artystom i nauczycielom za przygotowanie prawdziwej uczty duchowej. Uświadomiła także, jak wiele zawdzięczamy naszym przodkom, podkreśliła również to, że tak naprawdę nie ma wśród nas nikogo, kto żyłby w rodzinie, która nie straciła kogoś bliskiego w czasie wojny . 

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sekretariat@sp28.szczecin.pl