Uczniowie klas I-IV wzięli udział w pokazie tańca, podczas którego zachęcano dzieci do udziału w takiej formie zajęć pozalekcyjnych. Podczas spotkania zaprezentowano ofertę Centrum Tańca „Szczepan” – szkoła ta uczy kultury i dobrych manier. To nie tylko zajęcia taneczne, ale również okazja do zawarcia nowych znajomości, skorzystania z oferty wyjazdów np. wakacyjne obozy, czy prezentacja nabytych umiejętności podczas turniejów tańca.

Podczas tego spotkania nasi uczniowie nauczyli się krótkiego układu tanecznego, który chętnie zatańczyły z prowadzącymi.