Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny!

W uroczystym apelu, który odbył się 2 września w sali gimnastycznej wzięli udział uczniowie, rodzice, dziadkowie oraz grono pedagogiczne i zaproszeni goście. Pani Dyrektor powitała po wakacjach dzieci, które pełne wrażeń, z uśmiechem na twarzy powróciły do szkoły.

W szczególny sposób przywitano dzieci, które dopiero rozpoczynają edukację w naszej szkole. Pani pedagog z kolei przypomniała zasady bezpieczeństwa obowiązujące w drodze do oraz ze szkoły. Uroczystość przebiegała w miłej atmosferze. Po zakończeniu apelu uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami. Wszystkim uczniom życzymy w nowym roku szkolnym wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy!!! Nauczycielom natomiast życzymy cierpliwości oraz satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą!!!