Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny!

W uroczystym apelu, który odbył się 2 września w sali gimnastycznej wzięli udział uczniowie, rodzice, dziadkowie oraz grono pedagogiczne i zaproszeni goście. Pani Dyrektor powitała po wakacjach dzieci, które pełne wrażeń, z uśmiechem na twarzy powróciły do szkoły.

W szczególny sposób przywitano dzieci, które dopiero rozpoczynają edukację w naszej szkole. Pani pedagog z kolei przypomniała zasady bezpieczeństwa obowiązujące w drodze do oraz ze szkoły. Uroczystość przebiegała w miłej atmosferze. Po zakończeniu apelu uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami. Wszystkim uczniom życzymy w nowym roku szkolnym wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy!!! Nauczycielom natomiast życzymy cierpliwości oraz satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą!!!

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sekretariat@sp28.szczecin.pl