Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

W dniu 19 czerwca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 28 odbyło się zakończenie roku szkolnego 2018/2019 oraz uroczyste pożegnanie absolwentów gimnazjum oraz szkoły podstawowej. W podniosłej atmosferze odbyła się ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły. Najlepsi uczniowie otrzymali stypendia, nagrody i świadectwa z wyróżnieniem.

Podziękowania również zostały złożone rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz naszej placówki. Absolwentów żegnali wychowawcy klas – Panie Wanda Wic-Rudnicka, Marzena Śmiech oraz Katarzyna Matusiak. Uczniowie klasy 3 Gm oraz VIII SP za pomocą wierszy, piosenek i prezentacji multimedialnej wspominali lata spędzone w murach tej szkoły oraz dziękowali  nauczycielom i rodzicom za pomoc, wsparcie i trud włożony w  ich nauczanie i wychowanie. Po miesiącach wytężonej pracy nadszedł czas na upragniony wypoczynek. Oby wakacje upłynęły nam pod znakiem radości oraz pomogły zregenerować siły i pozwoliły z ochotą i zapałem spotkać się za dwa miesiące!

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sekretariat@sp28.szczecin.pl