Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

Klasy VIa i VIIa w ramach projektu unijnego „Nauczanie języka sąsiada od przedszkola do zakończenia edukacji – kluczem do komunikacji w Euroregionie Pomerania” systematycznie podnoszą swoje kompetencje na dodatkowych zajęciach języka niemieckiego. Tym razem zajęcia te odbywały się w trakcie popularnej wśród uczniów „nocy w szkole”.

Uczestnicy projektu świetnie się bawili i uczyli oglądając film pt. „Die wilden Kerle 2”.

Po projekcji filmu czekały na uczniów zadania związane z Wielkanocą. Na terenie szkoły zostały ukryte „jajka”, na których znajdowały się zadania, polegające m.in. na wyszukaniu na niemieckich stronach internetowych informacji związanych z obyczajami wielkanocnymi w różnych landach; tworzeniu wyrazów zawierających słówko „Ei”; nazywaniu wyrazów związanych z Wielkanocą, itp

Zabawa w połączeniu z nauką trwała całą noc. Uczniowie dopytują o kolejną „nocną lekcję języka niemieckiego”.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sekretariat@sp28.szczecin.pl