Wydarzenia

993 Leśna Sobota, naszła nas na wędrówkę ochota

Mimo mało optymistycznej prognozy pogody, postanowiliśmy ruszyć na szlak. Tym razem miejsce zbiórki zaplanowano na pętli autobusowej na Osiedlu Bukowym, skąd podążyliśmy czarnym szlakiem Puszczy Bukowej do Głazu Grońskiego.

Następnie szlakiem niebieskim dotarliśmy do Dębów Krzywoustego. Po wysłuchaniu krótkiej historii tego miejsca, ruszyliśmy szlakiem zielonym i tak po 2 godzinnym marszu po niełatwym terenie, doszliśmy do głazu „Serce Puszczy” w Kołówku. Po krótkim odpoczynku rozpoczęliśmy marsz w kierunku domu. Kolejne 6 kilometrów pokonaliśmy w dobrych humorach. Trochę zmęczeni, ale bardzo zadowoleni z tak aktywnie spędzonego czasu wróciliśmy do Płoni. 

Czekamy na kolejne wyzwania i zachęcamy innych do aktywnego działania

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sekretariat@sp28.szczecin.pl