Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia
26 lutego uczniowie klasy 5 a wzięli udział w edukacyjnych warsztatach filmowych pt: Filmowy Plac Zabaw.  Warsztaty odbyły się w Galerii 13 Muz w Szczecinie. Uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w kręceniu krótkiego filmiku w zaaranżowanych wnętrzach  z wykorzystaniem strojów i rekwizytów przygotowanych przez organizatorów warsztatów.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sekretariat@sp28.szczecin.pl