Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Wydarzenia

W ostatni dzień przed feriami na lekcji języka polskiego sala zamieniła się w górę Olimp, na której ucztę mieli bogowie olimpijscy i herosi.

W tej ,,boskiej" imprezie wzięli udział uczniowie klasy 5B.  Każdy z uczestników przebrał się za wybraną postać mitologiczną. Także mogliśmy podziwiać gromowładnego Zeusa, dostojnego Posejdona, posępnego Hadesa, któremu  towarzyszyła urocza Persefona i trójgłowy pies Cerber, piękną i pełną wdzięku Afrodytę, czcigodną Demeter, Herę, która nie odstępowała Zeusa ani na krok, rozsądną i mądrą Atenę a także całą plejadę słynnych bogów, herosów, bogiń i nimf.

Uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością i starannością wykonując swoje stroje (pokłony w stronę rodziców), znakomitą  wiedzą na temat zwyczajów panujących na Olimpie oraz świetną grą aktorską.

Tego dnia dobry nastrój udzielał się każdemu. Apollo recytował swoje wiersze, a bogowie rozmawiając o sprawach ważnych  i nie tylko, popijali nektar i zajadali się pyszną ambrozją.

Zapraszamy do fotorelacji.

Tu jesteśmy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 28 w Szczecinie
ul. Piaseczna 40
70-892 Szczecin
e-mail: sekretariat@sp28.szczecin.pl