20 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 24 edycji konkursu "Czy znasz SZPK Puszcza Bukowa?". Konkurs odbył się w Zespole Szkół w Kołbaczu i objęty był patronatem marszałka województwa i kuratora. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Maria Durka, Igor Szablewski i Mateusz Bernacki.

W półfinale uczniowie rozwiązywali test. Sześciu uczniów z najlepszymi wynikami wzięło udział w rozgrywce finałowej. Z naszej szkoły finalistami zostali  Marysia i Igor.

W emocjonującym finale, który odbywał się przy udziale publiczności, uczniowie rozwiązywali kolejne zadania.  Ostatecznie w klasyfikacji indywidualnej Marysia Durka zajęła 2 a Igor Szablewski 6 miejsce.

W klasyfikacji zespołowej nasza szkoła wygrała konkurs i w nagrodę dostała sprzęt nagłaśniający.

Wiele cennych nagród dostali również finaliści konkursu.

Gratulujemy!!!